Baner
Baner
Baner
Organizatori zadovoljni skijaškim prvenstvom na Goliji PDF Štampa El. pošta
Predstavnik Sportskog saveza Novog Pazara Fehim Karišik rekao je danas da je zadovoljan organizacijom Otvorenog prvenstva u skijanju koje je održano na Goliji. - Sve je funkcionisalo kako je i planirano. Gosti su bili zadovoljni organizacijom na stazi, vremenom, ali i rezultatima svojih sportista. Nadam se da ćemo češće organizovati okakva prvenstva, kao što je bilo ovo u Veleslalomu - rekao je radiju Sto plus Karišik. Otvoreno prvenstvo na Goliji održano je proteklog vikenda, a prvo mesto osvojila je ekipa Nove Varoši. Domaći takmičari iz Novog Pazara osvojili su osam medalja u 12 disciplina i zauzeli drugo mesto. U konkurenciji 69 takmičara Kraljevo je bilo treće, dok je četvrto mesto pripalo skijašima iz Ivanjice. Organizator takmičenja, pored Sportskog saveza Novog Pazara bio je i skijaški klub Golija. Pokrovitelj Otvorenog prvenstva u skijanju Golija 2012 bio je Grad Novi Pazar.